Říkají o nás
 
„Jako obvykle v nezvyklých a vypjatých situacích velmi,velmi oceňuji vaši vstřícnost vůči nám rodičům i dětem a rychlé nacházení optimálních řešení. Stále se přesvědčuji,že moje jednoznačná volba této vaší/naší školy byla správná a jsem tomu velmi ráda. Přeji vám všem i nadále tuto pružnost,výborná řešení a hodně síly. Těšíme se do školy!“
Maminka žáka z 1. třídy
Scioškola Praha 6
„....chtěl bych poděkovat, jak skvěle zvládáte tuhle kontinuálně se měnící situaci. Dokážu si představit, jak musí být neskutečně psychicky náročné vůbec zajistit po všech vládních nařízeních fungování školy. Naše děti si díky vám všem můžou užívat skvělého prostředí ScioŠkoly.....“
Tatínek žáka z 1. třídy
Scioškola Praha 6
„....chtěla bych poděkovat průvodcům, jak suprově učí, je to super, že my jako děti můžeme dělat nová pravidla na shromáždění... ....SAMOROSTY jsou super..... ...chtěla bych ji ocenit za velmi dobré nápady a za to jak si dobře poradila s online výukou...“
Od našich dětí
Scioškola Praha 6
Maria Misurakova
„Líbí se mi především: respektující přístup k dětem; rozumně nastavená pravidla a důslednost při jejich dodržování; projekty (zatím neděláme, ale těším se na ně), venkovní klub; možnost učit se se starším ročníkem, pokud je dítě pokročilejší. (1. třída)“
Maminka žáka 1. třídy
Maminka žáka 1. třídy
„Díky za vaši práci. Obzvláště v dnešní nelehké době si vážím toho, že dcera chodí do školy, kam se těší, kde se rozvíjí a setkává se s lidmi, kteří pro ni mohou být do života dobrý vzorem. A to opravdu není málo!“
Maminka žákyně ze 6. třídy
Scioškola Praha 6
„ScioŠkolu jsem si pro syna přála od chvíle, kdy jsem zjistila, že byla založena první ScioŠkola a přečetla jsem si informace o jejím fungování, principech a představě, jak vzdělávat děti. Plně rezonuji s touto alternativou ke státnímu vzdělávání, lepší jsem nenašla. Realita prvního půl roku ve škole mě moje rozhodnutí naplno potvrdila.“
Maminka žáka 1. třídy
Scioškola Praha 6
„Změna v myšlení přichází, a to hlavně díky lidem, kteří se nebojí jednat jinak. Jsem ráda, že to děláte jinak.“
Maminka žákyně z 5. třídy
Scioškola Praha 6