ScioŠkola nanečisto

Vzhledem k aktuální situaci jsme se rozhodli termíny ScioŠkoly nanečisto posunout o měsíc, tj. na úterý 2. 2. (náhradní termín za 5.1.), úterý 9. 2. (náhradní termín za 12.1.) a úterý 16.2. 2021 (náhradní termín za 19.1.). Čas zůstává stejný.

31. 12. 2020| Scioškola Praha 6
Pokud by vám náhradní termín nevyhovoval, napište co nejdříve  na iveta.stamposka@scioskola.cz a pokusíme se vám vyhovět. Stále platí, že první termín (2.2.) je určený pouze pro sourozence stávajících žáků.
Zvažovali jsme i možnost online formy, ale máme pro děti připravené aktivity, které je potřebné realizovat za jejich přítomnosti. Zároveň chceme, aby si děti užily svého "velkého dne", kdy se přijdou poprvé podívat do školy. Chceme si tento den užít spolu s nimi i my, a proto jsme nakonec přistoupili na toto řešení.
Pokud se ani za měsíc situace nezmění, pak bychom připravili takovou náplň ScioŠkoly nanečisto, která bude vyhovovat dětem, vám rodičům i nám. 
Děkujeme  za pochopení a přejeme vám všem vše dobré do nového roku.