Hledáme průvodce pro Scioškolu v Dejvicích s nástupem od 1. 8. 2022

Zajímáte se o vzdělávání? Naplňuje vás práce s dětmi a máte chuť se spolu s nimi rozvíjet a učit? Oceníte možnost podílet se na provozu školy a realizovat své vlastní nápady? Hledáte místo v takové škole, kterou byste sami rádi navštěvovali? Pak máme práci přesně pro vás.

6. 4. 2022| ScioŠkola Praha Dejvice

hledáme člověka, který:

•  dokáže s dětmi i kolegy komunikovat respektujícím způsobem
  • má chuť se stále učit novému, pracovat na sobě a reagovat na zpětnou vazbu
  • má všeobecný přehled a navíc i nějakou oblast, ve které se cítí být odborníkem
  • bude mít výhodu, pokud je zaměřen na humanitní vědy
  • je schopný dát dětem dostatek prostoru pro uplatnění vlastních projektů i za cenu upozadění svého vlastního plánu
  • dokáže vytvářet bezpečné prostředí, zprostředkovávat dětem i dospělým
    smysluplnost aktivit, umožňovat dětem spolupráci a dávat zpětnou vazbu
  • umí aktivně řešit problémy a reagovat na častou změnu
  • má zkušenosti s prací s dětmi (podmínkou) a pedagogické vzdělání pro učitele (výhodou)
  • dokáže alespoň základně komunikovat v AJ (výhoda)
  • nebojí se spát v noci venku :)

Mezi naše průvodce se nejlépe hodí lidé zvídaví, učenliví a optimističtí. Trpěliví, aktivní a zodpovědní. Lidé s rozvinutým morálním citem a zdravou sebedůvěrou. Naši průvodci by zkrátka měli být takoví, jaké chceme, aby jednou byly i děti ze ScioŠkoly.

Co nabízíme?

• kreativní, smysluplnou práci, která vyžaduje plné nasazení
  • velkou důvěru ve vaše schopnosti a možnost seberealizace
  • skvělé kolegy i vedení
  • podporu a důkladné zaučení
  • práci v živém, inspirativním a neustále se vyvíjejícím prostředí
  • průběžné kvalitní další vzdělávání
  • výjezdy do inspirativních škol
  • možnost spolu s kolegy a dětmi utvářet konkrétní podobu své školy a prostor, vyjadřovat se i k dění na ostatních ScioŠkolách
  • 40 dnů dovolené
  • nástupní plat min. 34.000,- Kč, po zkušební době výrazné navýšení platu

Co je třeba udělat?

Pokud se k nám chcete přidat, pošlete nám své CV, ve kterém (kromě obvyklých údajů) uveďte i veškeré dosavadní zkušenosti z práce s dětmi. I ty, které se vám na první pohled zdají méně důležité.

Také bychom se rádi dozvěděli pár řádek o tom, proč byste chtěli pracovat zrovna u nás, na co byste se nejvíce těšili a čeho se třeba i obávali.

Nakonec pro vás máme ještě drobný úkol. Naplánujte pro děti jednu vyučovací hodinu (offline). Popište jednotlivé kroky výuky a jaký cíl jimi budete sledovat. Ve skupině by mělo být asi 10 dětí, máte 45 minut. Téma a věková skupina je na vás.

Už se těšíme na vaše odpovědi, které nám zašlete na email: miroslava.filipova@scioskola.cz

Odkaz na externí inzerát najdete zde.