Beseda s absolventy

17.1. 2024 se v naší škole uskutečnilo setkání našich bývalých žáků-absolventů, kteří v současné době studuji na středních školách, se současným třetím trojročí.

17. 1. 2024| ScioŠkola Dejvice
IMG 20240117 143138

A protože se již jedná o tři ročníky bývalých deváťáků, bylo to setkání třetího a čtvrtého trojročí. Současní sedmáci byli v době odchodu prvních deváťáků ve 4 třídě! Setkání bylo srdečné a dojemné, někteří se viděli po třech letech. Pak společně debatovali o středních školách, o volbě školy a zkušenostech s přijímacím řízením. Padlo mnoho otázek a odpovědí a vypadalo to, že setkání nebere konce. My průvodci jsme byli nadšeni a dojati tím, co naši svěřenci dokázali, jak jsou úspěšní a spokojení v dalším růstu. Naši absolventi mají zastoupení na mnoha pražských prestižních gymnaziích i odborných a uměleckých školách, několik z nich pokračuje na střední ScioŠkole. Dělají nám i rodičům velkou radost.