Zápis pro aktuální školní rok 2017/2018

Máme ještě několik volných míst ve 2., 5. a 6. třídě. Ostatní třídy jsou plné. V případě zájmu se můžete k zápisu přihlásit zde.

Změnit školu je možné kdykoliv během školního roku. Změna pro rodiče nevyžaduje prakticky žádnou administrativu. Přestup z jedné základní školy na jinou upravuje zákon č. 561/2004 Sb., tzv. školský zákon v platném znění, konkrétně paragraf 49. O přestupu žáka rozhoduje ředitel školy, do které se žák hlásí, a to na základě žádosti zákonného zástupce. Pokud je žák přijat, informuje o této skutečnosti ředitele školy, z níž žák přestupuje. Základní škola musí vytvořit podmínky pro vyrovnání rozdílů ve znalostech žáka vyplývajících z odlišnosti školních vzdělávacích programů.

V případě, že se rozhodnete pro ScioŠkolu, tedy není třeba vyplňovat žádné formuláře kromě přihlášky k zápisu.

Zápis pro školní rok 2018/2019

Pro školní rok 2018/2019 bude přijato do prvního ročníku 3. ScioŠkoly Praha 18 dětí. Kritéria přijetí naleznete zde.

Prosíme, abyste přihlášku vyplňovali zde.

Pokud budou zbývat volná místa ve vyšších ročnících, zápisy budou probíhat od 30.4.2018 a dále. Více informací se dozvíte na stránkách školy během dubna.