Miroslava Filipová

průvodkyně

miroslava.filipova[zavináč]scioskola.cz

Konzultační hodina pro rodiče: středa 14:00 – 15:00

Už od puberty mi všichni říkali, že se ze mě určitě stane učitelka. Možná částečně i ve snaze žít svůj život sama a neplnit představy ostatních, jsem se učitelkou nestala. Teď jsem se ale stala průvodkyní a moc se těším na školu, kam se děti i dospěláci budou těšit.

Do nové ScioŠkoly bych chtěla přinést radost, optimismus a nadšení pro poznávání přírody. Ráda bych také uplatnila své zkušenosti ze skauta a s dětmi si hodně hrála a dělala blbosti, protože vím, že je to kolikrát důležitější než odmocniny, deriváty a částice.

Mým cílem je přispět k radosti dětí ze života tím, že se školy a učení nebudou bát. Pomoct k rozvoji mladých lidí, kteří si budou umět obhájit svůj názor a žít v tomhle krásném, ale občas šíleném světě šťastně.

Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří proběhnou 26. 2. a 5. 3. vždy od 17:07 do 19 hodin.
Co vás čeká:
17:07 – 18:07 prohlídka školy (provázet vás budou děti)
18:07 – 19 beseda s vedením, průvodci a..