Markéta Doubnerová

průvodkyně

marketa.doubnerova[zavináč]scioskola.cz

Konzultační hodina pro rodiče: úterý 14:00 – 15:00

Moc se těším, až budeme s dětmi objevovat svět a společně hledat odpovědi na otázky jako: co se jí v Burkina Faso, jak funguje lišejník nebo jak sestavit budku pro ptáky, co sedají na blízkém stromě. Těším se, že budu pro děti průvodkyně na jejich cestě k poznání sebe samých, toho, co je baví a naplňuje.

Do ScioŠkoly přicházím po klikaté cestě, přes hory a moře, na které jsem se učila o outdoorovém vzdělávání, o rybácích, fjordech, životě na ostrovech a na lodi a o lidech minulých i současných. V batohu si kromě botanických průvodců, kusu provázku a pastelek nesu taky velké nadšení a radost z poznávání všeho nového.