Lukáš Hradečný

průvodce

lukas.hradecny[zavináč]scioskola.cz

Konzultační hodina pro rodiče: pátek 14:00 – 15:00

Do ScioŠkoly přicházím z prostředí konstrukční kanceláře, kde jsem byl zaměstnán jako projektant elektrických zařízení kolejových vozidel. Těším se, že v nové práci budu méně sedět a více si hrát.

Z vlastní zkušenosti vím, jak zásadní pro život je ve škole potkat ty správné učitele. Ty, kteří inspirují a nevytvářejí bloky a nechuť k dalšímu objevování. Mým cílem je jednoznačně podporovat děti v zájmu o nové informace a dovednosti, ale především v samostatném přemýšlení. Budu se snažit spoluvytvářet férové prostředí postavené na otevřených a upřímných vztazích. Aby se tak mohlo stát, je nezbytná součinnost dětí, průvodců a rodičů, v kterou pevně věřím.

Rád vycházím do přírody, nechávám narušovat svou komfortní zónu, jezdím vlakem, tiše pozoruji svět kolem sebe, navštěvuji kulturní akce, především pak živou muziku, drbu velké chlupaté psy a pochutnávám si na indické kuchyni. Nemám rád koprovku, násilí a vytahování se.

Ve ScioŠkole budu podporovat rozkvět dětského potenciálu. Mé heslo by mohlo znít: Inspirovat a být inspirován. Je to výzva a těším se na ni.

Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří proběhnou 26. 2. a 5. 3. vždy od 17:07 do 19 hodin.
Co vás čeká:
17:07 – 18:07 prohlídka školy (provázet vás budou děti)
18:07 – 19 beseda s vedením, průvodci a..