Jana Codlová

zástupkyně ředitele

jana.codlova[zavináč]scioskola.cz

Konzultační hodina pro rodiče: úterý 13:57 – 14:57

Začalo to všechno mým příchodem do Scio a zakládáním první ScioŠkoly. Z toho období přináším odvahu a otevřenou mysl. Škola je pro mě krajina se spoustou cest, zákoutí a tajemných jeskyň, kudy se děti vydávají. Možná, že budou mít zpočátku trochu strach, ale to k objevování přece patří. Chci jim být zkušeným rádcem, když budou nejistí nebo budou potřebovat pomoc. Chci jim pomáhat dospívat a řešit krkolomné situace, bude-li to třeba. Chci je pochválit a pobídnout k další cestě. A taky s nimi dělat ptákoviny a legrácky, prostě si to užívat.

Miluji knížky, hory, pohyb a taky divadlo a film. O tomhle všem si můžeme s dětmi povídat.