Jan Táborský

ředitel

jan.taborsky[zavináč]scioskola.cz

Konzultační hodina pro rodiče: pondělí 12:57 – 13:57

Škola je místem radostného poznávání, přátelských setkání a místem, kam se rádi vracíme… Třeba i po letech zavzpomínat si na hezké zážitky a na to, že: „Tady to vše začalo, tady jsem se naučil/a to důležité pro svůj život.“

Přesně takovou školu pomáhám vytvořit a těším se na naše společné zážitky a utváření naší ScioŠkoly. Přináším s sebou hezkou porci optimismu, nadšení hledat nové cesty a cestičky a také touhu hledat netradiční a neotřelou cestu ke vzdělávání. Vytrvalost, utuženou maratonskými běhy, a mnoho úhlů pohledu, vytříbených na mnoha zahraničních putováních cestou necestou…

„Těším se do školy!“ 😉

Máme za sebou druhý školní rok

Zase jsme se toho spoustu naučili, my, děti i průvodci. Daří se nám čím dál víc respektovat pravidla, která jsou důležitá pro to, abychom se ve škole všichni cítili lépe. Umíme nasl..