Iveta Štamposká

hospodářka

iveta.stamposka[zavináč]scioskola.cz

Jsem moc ráda, že jsem se stala součástí tohoto skvělého projektu. Každé dítě je jedinečné, každé vyniká v jiných směrech. Jsem přesvědčená, že nejdůležitější je probudit a podporovat v dětech zájem o vzdělání, o život. Vzdělání je objevování, vzdělání obohacuje, vzdělání je cesta životem.
Myslím si, že americký humoristický spisovatel Charles Farrar Browne vystihuje nejlépe to, co si myslím, že je pro každou školu důležité: „Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje.“
Budu nadšená, když každé ráno uvidím ve dveřích rozjasněné a zářící děti, které se těší do školy, ne proto, že dnes mají suplování na matematiku či dějepis, ale proto, že se těší na další projekty a informace, které se dozví, na kamarády a na spolupráci s nimi a svými průvodci.

Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří proběhnou 26. 2. a 5. 3. vždy od 17:07 do 19 hodin.
Co vás čeká:
17:07 – 18:07 prohlídka školy (provázet vás budou děti)
18:07 – 19 beseda s vedením, průvodci a..