Iveta Štamposká

hospodářka

iveta.stamposka[zavináč]scioskola.cz

Jsem moc ráda, že jsem se stala součástí tohoto skvělého projektu. Každé dítě je jedinečné, každé vyniká v jiných směrech. Jsem přesvědčená, že nejdůležitější je probudit a podporovat v dětech zájem o vzdělání, o život. Vzdělání je objevování, vzdělání obohacuje, vzdělání je cesta životem.
Myslím si, že americký humoristický spisovatel Charles Farrar Browne vystihuje nejlépe to, co si myslím, že je pro každou školu důležité: „Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje.“
Budu nadšená, když každé ráno uvidím ve dveřích rozjasněné a zářící děti, které se těší do školy, ne proto, že dnes mají suplování na matematiku či dějepis, ale proto, že se těší na další projekty a informace, které se dozví, na kamarády a na spolupráci s nimi a svými průvodci.

Dřevěné divadlo ve ScioŠkole

Dřevěné divadlo s Honzou Hrubcem navštívilo naši školu. Sledovali ho se zájmem prvňáčci až třeťáčci. Vlastně sledovali pohádku …

… O princi z knížky
Pohádek je velká spou..