Elena Jirková

průvodkyně

elena.jirkova[zavináč]scioskola.cz

Konzultační hodina pro rodiče: středa 12:57 – 13:57

Ve ScioŠkole se budu věnovat menším dětem, kde společně budeme objevovat svět čtení, psaní a počítání. Pozvánku jsem zaslala i největším dětským společníkům smíchu, radosti, spontaneitě a zvídavosti.

Miluji cestování, dobré filmy a sdílení s lidmi. Když jsem se jednou zeptala zenového učitele, co má člověk dělat na své životní pouti, aby žil smyslu plný život, řekl: “Dělej věci celým svým srdcem a nikdy neuvěř, že už jsi na něco přišla. Buď otevřená.” A tak z tradičního školství “my dospělí víme” se těším na svět “děti vědí” plný her, povídání, spolupráce a kreativity. Bude mi ctí je v tom doprovázet.