Dominika Macková

zástupkyně ředitele (na mateřské dovolené)

dominika.mackova[zavináč]scioskola.cz

Když jsem asi v sedmnácti začala učit děti španělsky, říkala jsem si, že to přeci musí jít i jinak než vyplňováním mezer v textu, a začala jsem se pídit po jazykových hrách. Od té doby jsem nejen nepřestala učit, ale také jsem nepřestala objevovat… Objevovat, že je důležité mít blízký vztah k žákům, že připravená hodina či projekt nejdříve musí bavit Vás jako učitele a potom teprve děti a že nejdůležitější je, aby děti do školy chodily rády a nepřestaly se chtít dozvídat nové věci.

Do ScioŠkoly bych ráda propašovala nejen španělštinu, ale také španělské nadšení a radost ze života.

Máme za sebou druhý školní rok

Zase jsme se toho spoustu naučili, my, děti i průvodci. Daří se nám čím dál víc respektovat pravidla, která jsou důležitá pro to, abychom se ve škole všichni cítili lépe. Umíme nasl..