Anna Koubová Motlová

průvodkyně

anna.koubova.motlova[zavináč]scioskola.cz

Konzultační hodina pro rodiče: středa 13:30 – 14:30

Rozhodla jsem se pro ScioŠkolu, protože chci něco změnit, být součást toho, čemu věřím. Když jsem neměla možnost do takové školy chodit, chci v takové škole pracovat. Jsem rozhodnuta dělat kreativní, smysluplnou a rozvíjející práci, která pro mě bude výzvou a zábavou zároveň. Pracovat s dětmi je naplňující a rozvíjející nejen pro děti, ale samozřejmě také pro průvodce. Těším se na nespoutanost a svobodu dětí, pestrou práci, tvořivou a domácí atmosféru, rovnocennou spolupráci s dětmi a na skvělý tým.

Již od dětství navrhuji, šiji a maluji. Vystudovala jsem textilní tvorbu a od té doby podnikám jako návrhářka. K tomu jsem také pracovala jako vedoucí zámku Tvrz Orlice, kde jsem mimo jiné vytvářela i zajímavé akce pro děti. Mám ráda tanec, přírodu, cestování, focení, galerie…

Dětem ve škole bych chtěla vytvářet prostředí, ve kterém budou moci nacházet to, co je opravdu baví.