Anna Koubová Motlová

průvodkyně

anna.koubova.motlova[zavináč]scioskola.cz

Konzultační hodina pro rodiče: středa 13:30 – 14:30

Rozhodla jsem se pro ScioŠkolu, protože chci něco změnit, být součást toho, čemu věřím. Když jsem neměla možnost do takové školy chodit, chci v takové škole pracovat. Jsem rozhodnuta dělat kreativní, smysluplnou a rozvíjející práci, která pro mě bude výzvou a zábavou zároveň. Pracovat s dětmi je naplňující a rozvíjející nejen pro děti, ale samozřejmě také pro průvodce. Těším se na nespoutanost a svobodu dětí, pestrou práci, tvořivou a domácí atmosféru, rovnocennou spolupráci s dětmi a na skvělý tým.

Již od dětství navrhuji, šiji a maluji. Vystudovala jsem textilní tvorbu a od té doby podnikám jako návrhářka. K tomu jsem také pracovala jako vedoucí zámku Tvrz Orlice, kde jsem mimo jiné vytvářela i zajímavé akce pro děti. Mám ráda tanec, přírodu, cestování, focení, galerie…

Dětem ve škole bych chtěla vytvářet prostředí, ve kterém budou moci nacházet to, co je opravdu baví.

Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří proběhnou 26. 2. a 5. 3. vždy od 17:07 do 19 hodin.
Co vás čeká:
17:07 – 18:07 prohlídka školy (provázet vás budou děti)
18:07 – 19 beseda s vedením, průvodci a..