Petra Grabačová

poradkyně pro vztahy, školní psycholožka

petra.grabacova(zavinac)scioskola.cz

Mojí prací ve Scioškole je napomáhat dobrým vztahům mezi dětmi, i mezi průvodci, aby tu všem bylo dobře. Jsem tady pro ostatní, ráda jim naslouchám, ať už přicházejí s úsměvem nebo vztekem a pláčem. Pomáhám jim najít řešení, když se ocitnou v nepříjemné situaci, kterou sami neumí vyřešit.  Těší mě povídat si s dětmi o světě, který nás obklopuje, o vztazích, o tom, jak v dobrém fungovat mezi ostatními.

Scioškola je inspirativním prostředím, kde se děje mnoho akcí a změn, já bych sem pro děti i dospělé chtěla vnášet bezpečí a stabilitu. Kromě práce ve Scioškole vedu preventivní a vzdělávací programy a mám vlastní homeopatickou praxi.

Ve volném čase ráda chodím do přírody se svou rodinou, tancuju, jezdím na běžkách, medituju a objevuju všechny krásy světa.

Krásné léto

Tým 3. ScioŠkoly Praha 6 vám rodičům i dětem přeje léto plné zážitků!