Miroslav Frank

zástupce ředitelky

miroslav.frank[zavináč]scioskola.cz

Konzultační hodina pro rodiče: Po 13 – 14 hodina.

Většinu svého profesního života jsem se podílel na vzniku úžasných technických projektů a spolupracoval s vynikajícími konstruktéry a dělníky. Výsledky naší práce vidím denně na ulicích, na obloze, nebo po nich přejíždím, či přecházím. Ale nejkrásnější je potkat některého z mých žáků, což se stává nejčastěji na letišti, mnozí z nich pilotují letadla. Jako učitel technických předmětů jsem kdysi skončil proto, že se mi nelíbil zkostnatělý systém školství.

Dnes se mohu podílet na rozvoji škol, které jsou takovými školami, jaké jsem si představoval. Musím splatit svůj dluh úžasným učitelům, které jsem potkal a kteří byli bílými vránami státního školství a kteří mne naučili milovat poznání bez stresu, ideologických balastů a dali mi nahlédnout do tajemství získávání umění se vzdělávat. Děti jsou úžasné bytosti s báječnými schopnostmi. Mojí ambicí je tyto schopnosti rozvíjet společně s kolegy průvodci v naší ScioŠkole a vytvářet pro ně nejlepší podmínky na jejich cestě k poznávání světa.

Krásné léto

Tým 3. ScioŠkoly Praha 6 vám rodičům i dětem přeje léto plné zážitků!