Dřevěné divadlo ve ScioŠkole

publikováno: 30 / 4 / 2019

Dřevěné divadlo s Honzou Hrubcem navštívilo naši školu. Sledovali ho se zájmem prvňáčci až třeťáčci. Vlastně sledovali pohádku …

… O princi z knížky
Pohádek je velká spousta a když lidé přišli na to, že je mohou zapisovat, vznikly pohádkové knížky. A ty máme všichni moc rádi, že ano? Jednu takovou pohádku v knížce pro Vás dneska mám, nemusí se číst, bude trochu vyprávěná, trochu hraná loutkami, trochu kouzelná a i tak bude celá v knížce.

V další části si děti připravovaly kouzelné lektvary, vymýšlely si, k čemu budou, míchaly různé barvy, takže vznikly nápoje lásky, moudrosti, rychlosti, hbitosti. A od toho přece pohádky jsou, ne? Abychom se ve své fantazii přenesli jinam a splnili si aspoň na chvilku své sny.

Dřevěné divadlo ve ScioŠkole

Co ti učitelé vlastně teď dělají?

12. března 2020 začala nová etapa nejen naší školy. Zvláštní znamení – škola bez dětí, bez průvodců, skoro bez života. Jenže pozor, omyl! Život se přesunul do on-line prostoru a vid..